Найдешевше орендоване житло: блогер показав, що приховує кімната всього за 2 євро
Найдешевше орендоване житло: блогер показав, що приховує кімната всього за 2 євро

Найдешевше орендоване житло: блогер показав, що приховує кімната всього за 2 євро

Іспанський мандрівник і блогер Начо Барруеко перевірив, який вигляд має "найдешевше житло Airbnb у світі", зупинившись у кімнаті за 2 євро (близько 96 гривень) за ніч у Бангкоку, Таїланд.

Досвід туриста виявився несподівано позитивним, попри ризиковані деталі проживання. Він поділився подробицями в одному зі своїх відео в Instagram.

За словами Барруеко, перше враження від місця було тривожним. Поруч із будинком, схожим на хатину, лежали мішки зі сміттям, а всередину вели хиткі сходи, якими треба було піднятися в кімнату. Уже всередині він побачив таблички з попередженнями "не наступати на підлогу" в певних місцях, інакше можна провалитися крізь дошки.

"Ну, ну, ну, ну, чудово", — сказав мандрівник, оглядаючи кімнату.

Попри все це, блогер залишився задоволеним, адже за скромну плату він зміг отримати окрему кімнату, москітну сітку, вентилятор, приємний аромат і увагу до деталей.

"Мене вразила скромна обстановка району і зусилля господаря. Усе виглядало автентично, ніби я перенісся назад у часі", — поділився він.

Реакція соцмереж

Користувачі порівняли ціну з Мадридом, де за ніч у готелі просять до 200 євро (приблизно 9671 гривня).

Один із коментаторів зазначив: "Бачу, що власник вклав душу у свою справу. Сподіваюся, одного разу в нього буде успішний готель".

Інші похвалили "приємні дрібниці", включно з ламінованим привітанням з ім'ям гостя: "Навіть у найкращих готелях так не роблять!"

Барруеко зізнався, що хотів залишитися на третю ніч, але місць не виявилося.

Раніше Фокус повідомляв, що дівчина підкорила гору, щоб зробити "ідеальне фото", але все пішло не за планом. 28-річна мандрівниця з Великої Британії Лора Мітчелл вирішила піднятися на одну з вершин у національному парку Гантріш (Швейцарія), але замість очікуваних захопливих пейзажів вона побачила стадо кіз.

Також стало відомо, що мешканка Австралії змушена надягати шолом, щоб розвісити білизну у дворі. У відео, опублікованому в TikTok, дівчина показує, як розвішує мокрий одяг. Раптово з небес на неї стрімко пікірує птах і з силою врізається в шолом.

Теги за темою
Гроші
Джерело матеріала
loader
loader