Ефективність Patriot в Україні впала з 42% до 6%
Ефективність Patriot в Україні впала з 42% до 6%

Ефективність Patriot в Україні впала з 42% до 6%

Російські окупанти модернізували свої комплекси для застосування балістичних ракет, що значно вплинуло на їхню ефективність. Таку думку в етері "Еспресо" висловив Ігор Романенко – генерал-лейтенант, колишній заступник начальника Генерального штабу Збройних сил України.

"Це Іскандер-М і також "Кинджали" – теж іскандерівські ракети, але пристосовані для пуску з літаків Міг-31, це підвищує швидкість ракети і робить їх важчою ціллю. Вони зробили модифікацію, яка повʼязана в корегуванні програмного забезпечення цих балістичних ракет. Що призвело до того, що на кінцевій ділянці машруту вони роблять маневри, які ускладнюють їхнє знищення. Ефективність знищення наших батарей Patriot впала з 42 до 6%", – сказав експерт.

Генерал-лейтенант додав, що Україна вже зібрала усю необхідну інформацію та статистику та передала її компаніям-виробникам цих засобів ураження.

"Вони мали б на це відреагувати, можливо також скорегувати програмне забезпечення. Аби підвищити ефективність. У нас і так батарей Patriot не так багато", – додав Романенко.
Джерело матеріала
loader
loader