/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2F13dd8bcd963b91b18341a6c9f105013a.jpg)
Фейкові Шахтар та Зоря гратимуть в Росії: "клонам" дали право на атестацію
Росія атестує донецькі та луганські клуби для участь у місцевих турнірах під егідою ФНЛ. Про це повідомляє 24 канал із посиланням на росЗМІ.
Чи були перемовини про атестацію клубів?
За наявною інформацією, Віктор Гризлов та Деніс Туманян, які представляють "клон" донецького Шахтаря, завітали до чиновників з ФНЛ. Вони обговорювали можливу атестацію клубу.
Подібні плани мають представники Зорі, яка була створена в окупованому Луганську замість оригінального клубу. Відомо, що клубам дозволили пройти атестацію – у разі успіху їх допустять до участі у Другій лізі.
Окрім того, право пройти атестацію отримав Фрегат, який заявили, як херсонський. Нагадаємо, що місто було звільнено Силами оборони України від окупантів 11 листопада 2022 року.
Як пишуть росЗМІ, фейковий Шахтар не зможе грати в Кубку Росії. Участь клубу з окупованого Донецька неможлива через санкції ФІФА та УЄФА на РФС.
Що відомо про футбол на окупованих територіях?
В окупованому донецьку на "Донбас Арені" було замінено літеру "А" у емблемі "Шахтаря" на "Е". Відзначимо, що з моменту окупації на стадіоні не відбулося жодного матчу.
Фрегат та "клони" Шахтаря і Зорі брали участь у футбольному турнірі Кубок Співдружності. Турнір відбувся для клубів з окупованих території, а переможцем став двійник "гірників".
Відзначимо, що "клон" Шахтаря проводитиме матчі не в Донецьку, а на території опукованої автономної республіки Крим.

