В Україні виставили на продаж покинутий Maybach
В Україні виставили на продаж покинутий Maybach

В Україні виставили на продаж покинутий Maybach

Преміальний седан Maybach 62, який свого часу був вершиною німецької автомобільної розкоші, кинули без належного догляду та уваги на тривалий час. Його знайшли у Львові та виставили на продаж.

Автомобіль був випущений у 2006 році, але майже не використовувався. Його одометр зафіксував пробіг у 58 тисяч кілометрів. Під капотом цього Maybach 62 знаходиться 12,0-літровий бітурбодвигун двигун V5.5 на 550 к.с., який дозволяє седану розвивати швидкість до 200 км/год. І це за умови, що довжина седана становить 6165 мм і він є еталон комфорту.

В Україні виставили на продаж покинутий Maybach - Фото 1

На перший погляд преміальний седан добре зберігся, але при ближчому розгляді можна помітити вицвілі хромовані елементи та дефекти лакофарбового покриття. Чи є іржа – невідомо. Що стосується інтер’єру, то на фото він не був показаний. Ймовірно, він також потребує чищення через тривалий час простою.

Судячи з номерних знаків, Maybach 62 зареєстрований у місті Дніпро. Як повідомляє видання «ТопЖир», власник має намір отримати за нього не менше 120 тисяч доларів. Свого часу така машина коштувала понад 400 тисяч і дозволити його собі можли лише одиниці.

В Україні виставили на продаж покинутий Maybach - Фото 2
/
В Україні виставили на продаж покинутий Maybach - Фото 3
В Україні виставили на продаж покинутий Maybach - Фото 4
Теги по теме
Украина авто
Источник материала
loader
loader