У Києві осінні шкільні канікули почнуться наступного тижня
У Києві осінні шкільні канікули почнуться наступного тижня

У Києві осінні шкільні канікули почнуться наступного тижня

Осінні канікули для столичних школярів почнуться 27 жовтня і триватимуть до 2 листопада.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Київська міська державна адміністрація з посиланням на заступника голови КМДА Валентина Мондриївського.

«Київські школярі вже четвертий рік поспіль навчаються в умовах війни. Постійна напруга, повітряні тривоги, зміна форматів навчання потребують від дітей і педагогів великих зусиль. Тому цей тиждень відпочинку дуже важливий, щоб відновити сили, переключитися, провести час із родиною і повернутися до навчання з новою енергією», – зауважив Мондриївський.

За його словами, під час канікул у школахі позашкільних закладах столиці триватимуть тематичні заходи, гуртки та студії.

Зокрема, до Дня української писемності та мови, який відзначається 27 жовтня, кафедра мовно-літературної освіти Інституту післядипломної освіти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка організовує Тиждень української писемності та мови. Він триватиме з 27 до 31 жовтня.

У межах Тижня відбудуться мовознавчі перегони для учнів 9–11 класів, фестиваль лінгвістичних загадок «Мовограй», віртуальний кластер «Українське слово: єдність поколінь», а також соціальний челендж «Мовна єдність – сила нації».

Ознайомитись із анонсами заходів, які запланували місто і заклади освіти, можна на сайті Департаменту освіти і науки КМДА та в прямому ефірі Першого онлайн-радіо «Школа» (П.О.Р.Ш.).

Як повідомляв Укрінформ, в Одесі вирішили не відправляти школярів на осінні канікули через, ймовірно, складну зиму.

Фото: Роман Балук

Теги по теме
Киев Школа Образование
Источник материала
loader
loader