Українська шашкістка Анастасія Глушко виграла чемпіонат світу з чекерсу
Українська шашкістка Анастасія Глушко виграла чемпіонат світу з чекерсу

Українська шашкістка Анастасія Глушко виграла чемпіонат світу з чекерсу

Чемпіонкою стала хрків’янка Анастасія Глушко, повідомив Укрінформу віцепрезидент Національної федерації шашок України Леонід Бройтман.

Протягом п'яти днів за корону боролися шашкістки з Барбадосу, Нідерландів, Італії та України.

Нашу країну представляли троє спортсменок - Надія Чижевська, Тетяна Зайцева та Анастасія Глушко. Для Анастасії це перше світове «золото», тоді як Чижевська та Зайцева вже мали чемпіонські титули.

Глушко зуміла у семи турах набрти 21 очко. Вона перемогла більшість суперниць і зіграла унічию із призерками.

Чижевська фінішувала другою  (18 пунктів). Зайцева посіла четверте місце. Із 17-ма очками вона поступилася «бронзою» представниці Барбадосу Вінелл Неверсон.

Окрім ЧС-2025 з класичної гри, у Трієсті також пройшли чемпіонат світу серед юніорів, кваліфікаційний турнір серед чоловіків та світова першість із блискавичної гри.

Фото: shashky.in.ua.

Теги по теме
Спорт Италия
Источник материала
loader
loader