Українська арбітриня працюватиме на матчах історичного чемпіонату світу з футзалу
Українська арбітриня працюватиме на матчах історичного чемпіонату світу з футзалу

Українська арбітриня працюватиме на матчах історичного чемпіонату світу з футзалу

Представниця України Марія Мисловська буде працювати на матчах першого в історії чемпіонату світу з футзалу серед жіночих команд, що проходитиме на Філіппінах із 21 листопада до 7 грудня. Про це повідомляє «Главком».

ФІФА оголосила перелік із 26 арбітринь, які будуть судити поєдинки жіночого мундіалю.

Зокрема, УЄФА делегував на світову першість вісьмох найкращих, серед яких опинилася й українка.

Відбір чемпіонату світу. Група D

Ісландія – Україна 3:5 (1:3)

Голи: Еллертссон, 35, Гудмундссон, 59, 75 – Маліновський, 14, 45+5, Гуцуляк, 45, Калюжний, 85, Очеретько, 89

У другому турі кваліфікації до Чемпіонату світу-2026 збірна України з футболу зіграла внічию з Азербайджаном – 1:1.

Відбір чемпіонату світу. Група D

Азербайджан – Україна 1:1 (0:0).

Голи: Махмудов (72, з пен.) – Судаков (51).

Раніше збірна України зазнала поразки від Франції з рахунком 0:2 у відбірковому матчі до чемпіонату світу 2026. Матч відбувся на стадіоні у Вроцлаві, Польща.

До слова, під час важливого відбіркового матчу до чемпіонату світу 2026 між збірними України та Франції, українські фанати продемонстрували свою підтримку національній команді, розгорнувши величезний банер із написом «Фортеця Європи».

Источник материала
loader
loader