/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2F3500f6b5c62798daff18e665125439e8.jpg)
Загибель військових на Дніпропетровщині: деяких посадових осіб відсторонили від посад
Про це повідомляє 24 Канал з посиланням на 30-й Корпус морської піхоти ВМС ЗСУ.
Які наслідки трагедії на Дніпропетровщині?
Під час ворожого удару у селищі на Дніпропетровщині перебували військовослужбовці однієї з окремих бригад морської піхоти.
Зазначається, що атака була спрямована по центру населеного пункту, де не розташовано жодного плацу.
На жаль, серед загиблих і поранених є як цивільні громадяни, так і військовослужбовці.
Наразі у військовій частині правоохоронні органи проводять слідчі дії з метою з’ясування всіх обставин події. Також, певні посадові особи відсторонені від займаних посад, 
– йдеться в заяві.
Раніше також повідомлялося, що Державне бюро розслідувань (ДБР)розпочало розслідування. Слідство перевіряє, чи були дотримані вимоги безпеки особового складу під час повітряної тривоги та чи належним чином було організовано укриття військових.
Досудове розслідування здійснюється за статтею про недбале ставлення до військової служби, вчинене в умовах воєнного стану.
Росіяни продовжують бити по військових: останні новини
Під час масованої комбінованої атаки по Україні вночі 16 жовтня росіяни вдарили по територіїодного з навчальних підрозділівСухопутних військ ЗСУ. На жаль, через ворожий обстріл є втрати.
24 вересня, ворог також завдав комбінованого удару по одному з навчальних підрозділів Сухопутних військ. Тоді повідомлялося, що повністю уникнути втрат серед особового складу не вдалося – росіяни влучили точно в укриття.
12 серпня окупантивдарили по території іншого навчального центру. Під час руху до укриттів група бійців потрапила під обстріл касетними боєприпасами.

