СБУ показала роботу спецпризначенців «Альфи», які під Покровськом знищили понад 1500 росіян
СБУ показала роботу спецпризначенців «Альфи», які під Покровськом знищили понад 1500 росіян

СБУ показала роботу спецпризначенців «Альфи», які під Покровськом знищили понад 1500 росіян

Бійці Центру спецоперацій «Альфа» Служби безпеки України лише за останній місяць у Покровську та на його околицях знищили понад 1500 російських загарбників.

Як передає Укрінформ, про це Служба безпеки України повідомила у Фейсбуці.

«Лише за останній місяць бійці Центру спецоперацій «Альфа» Служби безпеки України в Покровську та його околицях «відмінусували» понад 1500 окупантів. Кожного дня наші воїни також знищують понад 20 одиниць ворожої техніки», - ідеться у повідомленні.

Воїни СБУ тривалий час ведуть бойову роботу на Покровському напрямку, а після загострення оперативно-бойової ситуації на цій ділянці фронту чисельність воїнів ЦСО «А» там значно збільшилась. Вони виконують надскладні завдання в найгарячіших точках та влучними ударами ліквідують ворожі підрозділи.

Крім того, українська спецслужба уразила 39 артилерійських комплексів, зокрема реактивних систем залпового вогню, за допомогою яких росіяни обстрілювали Покровськ.

Щоб створити «коридори» для успішних дронових атак по російських військах, воїни СБУ знищили 18 ворожих засобів протиповітряної оборони та радіоелектронної боротьби.

Одночасно спецпризначенці «Альфи» здійснили серію спецоперацій за лінією фронту. За результатами таких рейдів було підірвано три великі склади паливно-мастильних матеріалів та боєприпасів РФ.

Проти ворога був застосований максимальний арсенал бронебійного озброєння і безпілотних комплексів.

Загалом за останній місяць на Покровському напрямку спецпризначенці «Альфи» знищили: понад 1,5 тис. російських загарбників; 20 танків; 62 ББМ; 39 артилерійських систем і РСЗВ; 10 засобів ППО; 8 засобів РЕБ/РЕР; 532 одиниці автотранспорту; 592 ворожі позиції та укріплення; 2 склади з боєприпасами та склад із паливно-мастильними матеріалами.

Усі ураження ворожих цілей мають відеопідтвердження.

«СБУ діє професійно й точно, використовуючи всі доступні засоби – як на фронті, так і в глибокому тилу ворога. А наші воїни день за днем продовжують нищити окупантів тисячами на усіх напрямках оборони країни», - наголосили в СБУ.

Як повідомляв Укрінформ, спецпризначенці Головного управління розвідки Міністерства оборони України взяли під контроль острови в «сірій зоні» на території колишнього Каховського водосховища.

Фото: СБУ

Теги по теме
война СБУ
Источник материала
loader
loader