Генштаб: Триває оборона Покровсько-Мирноградської агломерації - оточення немає
Генштаб: Триває оборона Покровсько-Мирноградської агломерації - оточення немає

Генштаб: Триває оборона Покровсько-Мирноградської агломерації - оточення немає

Українські Сили оборони продовжують утримувати позиції у Покровсько-Мирноградській агломерації — інформація про нібито оточення не відповідає дійсності

Зміст

Про це повідомляє Генштаб.

Наразі тривають заходи з блокування російських підрозділів, які намагаються зайти в Покровськ та здійснити накопичення сил. Українські воїни активно протидіють спробам груп ворожої піхоти закріпитися на зайнятих ділянках.

Одночасно триває робота над укріпленням флангів оборони агломерації, а також над захистом і забезпеченням логістичних маршрутів.

У межах Добропільської операції українські штурмові підрозділи за минулу добу просунулися на відстань від 100 до 700 метрів. 

За даними Генштабу, станом на 5 листопада 2025 року, звільнено 188,9 кв. км території, а ще 249,9 кв. км — зачищено від диверсійно-розвідувальних груп противника.

  • 4 листопада повідомлялося, що у Поровську Сили оборони України проводять стабілізаційні заходи, тривають бої в міській забудові. Ворог малими штурмовими групами намагається інфільтруватися в інші райони міста.
Теги по теме
Новости Донецк
Источник материала
loader
loader