У Вовчанську Харківської області нині ситуація складніша, ніжу Куп'янську. На цій ділянці лінія розмежування є більш рівною, однак російські окупаційні війська повністю зруйнували цей населений пункт, зазначив начальник управління комунікацій угрупування об'єднаних сил Віктор Трегубов в ефірі "Ми-Україна".
За його словами, з південної частини Вовчанська війська РФ намагаються витіснити українські підрозділи.
"У плані контролю безпосередньо за територією, квадратних метрів, там ситуація дуже неприємна",— наголосив Трегубов.
Він також зазначив, що в Куп'янську зараз дуже динамічна ситуація. Українські військові здійснили кілька контратак на півночі міста.
"Нам вдалось потіснити окупантів, але ситуація дуже хитка. Це бої в міській забудові, які дуже динамічно змінюються. Для обох сторін логістика є нестабільною", — додав Трегубов.
Командир 429-го окремого полку безпілотних систем "Ахіллес" Юрій Федоренко вказав, що в Куп'янську переховуються близько 60 диверсантів РФ. Сили оборонишукають та знищують їх.
Раніше аналітики DeepState повідомляли, що найближчі тижні стануть вирішальними для долі цього міста. Генерали РФ вже пообіцяли главі Кремлю Владіміру Путіну захопити Куп'янськ і Покровськ.
