Трамп готовий продати Саудівській Аравії винищувачі F-35
Трамп готовий продати Саудівській Аравії винищувачі F-35

Трамп готовий продати Саудівській Аравії винищувачі F-35

Дональд Трамп за день до зустрічі з кронпринцом Саудівської Аравії Мухаммедом бін Салманом заявив, що Сполучені Штати готові продати цій країні винищувачі F-35.

Про це глава Білого дому повідомив на зустрічі із журналістами, передає власний кореспондент Укрінформу.

«Я скажу, що ми це зробимо, ми продамо F-35. Так», - сказав Трамп у відповідь на запитання представників медіа.

При цьому він підкреслив, що Саудівська Аравія «хоче купити» літаки, назвавши її «чудовим союзником».

За даними американських ЗМІ, президент США хоче укласти «великі ділові угоди», а також домовленості у сфері національної безпеки із Саудівською Аравією під час візиту кронпринца.

Як повідомляв Укрінформ, візит спадкоємного принца Саудівської Аравії до Білого дому запланований на вівторок, 18 листопада. Очікується, що програма включатиме переговори в Овальному кабінеті, а також офіційний обід. Принц перебуватиме у США до 19 листопада.

Фото: US DoD

Теги за темою
Дональд Трамп
Джерело матеріала