/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2Fd34de68f6f21eec9594216e52b667550.jpg)
Росіяни протягом дня атакували Дніпро та три райони області, є загибла і поранений
Про це повідомив у Фейсбуці виконувач обов’язків голови обласної військової адміністрації Владислав Гайваненко, передає Укрінформ.
У Дніпрі внаслідок ворожої атаки побиті вікна у двох багатоповерхових будинках.
У Нікопольському районі під удар потрапили місто Нікополь, Марганецька та Мирівська громади. Загарбники били по них із артилерії й FPV-дронами. Унаслідок атаки пошкоджені два приватні будинки.
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F31991237b90e65a0a80191291d912ec1.jpg)
У Павлоградському районі дронового удару зазнала Юр’ївська громада. Там понівечило інфраструктуру. Також постраждав 33-річний чоловік, його госпіталізували у важкому стані.
У Синельниківському районі під ворожим обстрілом опинилася Покровська громада. Росіяни вдарили по ній керованими авіабомбами, унаслідок чого там виникла пожежа, пошкоджень зазнали близько десяти приватних будинків, магазин, авто, газогін і лінія електропередач. Загинула 85-річна жінка.
Протиповітряна оборона збила в небі над регіоном 11 російських безпілотників.
Як повідомляв Укрінформ, минулої доби у Павлоградському районівнаслідок атаки російських дронів постраждали троє чоловіків. Усіх госпіталізували.
Фото: Фейсбук / Владислав Гайваненко

