/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F130%2Fd951508935747376b597a2ffae659f2a.jpg)
Дрони уразили нафтозавод у Сизрані та підстанцію у Криму
У ніч на 22 листопада російські об'єкти нафтопереробної та енергетичної інфраструктури вкотре стали ціллю масованої атаки безпілотних літальних апаратів. Ударів зазнали місто Сизрань у Самарській області рф та тимчасово окупований Красноперекопськ у Криму.
Про це повідомляють російські Telegram-канали.
За повідомленнями місцевих жителів, у Сизрані, прогриміла серія вибухів. Свідки повідомили про 8–10 потужних вибухів у північній частині міста.
Головною ціллю, за попередніми даними, став місцевий нафтопереробний завод (НПЗ). Російські канали стверджують, що безпілотники підлітали до об'єкта на низькій висоті, ймовірно, з боку річки Волга. Наразі офіційні дані про масштаби руйнувань та пожежі, а також можливі жертви внаслідок нічної атаки, уточнюються.
Одночасно з подіями в Самарській області, у тимчасово окупованому Криму було зафіксовано ураження об'єкта енергетичної інфраструктури.
У місті Красноперекопськ атаковано підстанцію "Красноперекопськ 220кВ". Це об'єкт, який живить значну частину півночі півострова. Підстанція розташована поблизу Кримського содового заводу, який, також міг бути потенційною ціллю нічного удару.

