Масований наліт на Москву: в столичному регіоні Росії бідкалися на атаку дронів
Масований наліт на Москву: в столичному регіоні Росії бідкалися на атаку дронів

Масований наліт на Москву: в столичному регіоні Росії бідкалися на атаку дронів

Про це пише 24 Канал з посиланням на керівника Центру Вивчення окупації Петра Андрющенка.

Де в Московській області бачили БпЛА?

Увечері в Московській області Росії було гучно. Зокрема під масованою атакою опинився підмосковний Зеленоград. Там оголосили евакуацію через те, що по населеному пункту нібито стріляли ракетами.

Також через атаку довелося перервати навчальний процес у Московському інституті електротехніки, адже студенти та працівники перейшли до укриття.

У Москві працювала ППО: дивіться відео

Цікаво, що це виш спеціалізується на мікро- та наноелектроніці, радіотехніці та інформаційних технологіях. Тут навчаються майбутні працівники підприємств, які забезпечують роботу російського озброєння.

Атаку на Москву та область прокоментував і мер Сергій Собянін. За його словами, по дронах, які атакували регіон, працювала "пе-ве-о". Безпілотники буцімто були знищені, а на місцях падіння уламків працюють спеціалісти екстрених служб. За інформацією Собяніна, на Москву запустили щонайменше 8 БпЛА.

Москву та область атакували невідомі дрони / Фото із соцмереж

Дрони атакують Росію: останні новини

  • Минулої ночі дрони налетіли на населений пункт Кстово, що в Нижегородській області Росії. Там пролунали приблизно 10 вибухів. Атака могла відбутися на заводи "Лукойл-Ніжньогороднефтеоргсинтез" та нафтохімічне підприємство "СІБУР-Кстово".

  • Нещодавно БпЛА атакували Шатуру у Московській області, внаслідок чого почалася пожежа на місцевій ГРЕС. Це важлива теплова електростанція, що забезпечувала опалення для всього регіону.

  • Також під обстріл в ніч проти 23 листопада потрапив Краснодарський край Росії. Вибухи пролунали в Анапі та Новоросійську. БпЛА, ймовірно, цілилися по базі Чорноморського флоту.

Теги по теме
Москва
Источник материала
loader
loader