Порушення повітряного простору Молдови: шість дронів виявлено, один впав на будинок
Порушення повітряного простору Молдови: шість дронів виявлено, один впав на будинок

Порушення повітряного простору Молдови: шість дронів виявлено, один впав на будинок

Ранком 25 листопада на будинок у молдовському селі Кухурештій-де-Жос впав дрон. Людей успішно евакуювали, жертв немає. За даними Міністерства оборони Молдови, цього дня повітряний простір країни порушили шість безпілотних літальних апаратів.

“Кілька хвилин тому в селі Кухурештій-де-Жос, район Флорешть, на будинок охоронця впав дрон”, — повідомили у поліції о 9:37. На місце події негайно виїхала команда технічно-вибухової служби, а периметр було ізольовано поліціянтами.

Міністерство оборони зазначає, що після нічного масового нападу на Україну системи спостереження Національної армії вранці 25 листопада виявили шість дронів, які без дозволу перетинали молдовський повітряний простір. Перший БПЛА пролетів у напрямку кордону з Румунією на висоті приблизно 1500 метрів. Після його виявлення відповідні служби оперативно відреагували. Згодом системи спостереження зафіксували ще п’ять безпілотників, один з яких впав на дах будинку у Флорештському районі. Пресслужба Міністерства оборони закликала громадян повідомляти про будь-які підозрілі об’єкти та не торкатися їх, залишаючи питання безпеки на фахівців. Державні структури постійно контролюють ситуацію та вживають заходів для захисту населення.

Нагадаємо, що раніше в Україні влучання дронів у житлові будинки вже спричиняли паніку серед мешканців. Так, у Дніпровському районі Києва люди намагалися рятуватися, використовуючи “канати” з ковдр, коли багатоповерхівку охопила пожежа, а рятувальники не могли дістатися до частини квартир.

Теги по теме
Украина война Минобороны Молдова
Источник материала
loader
loader