Частина Херсонської та Миколаївської області без світла через масовану атаку Росії
Частина Херсонської та Миколаївської області без світла через масовану атаку Росії

Частина Херсонської та Миколаївської області без світла через масовану атаку Росії

У суботу, 13 грудня, частина Херсонської та Миколаївської області опинилися без електропостачання внаслідок масованої атаки армії РФ. Про це вранці повідомив голова Херсонської обласної військово-цивільної адміністрації Олександр Прокудін у своєму Telegram-каналі, а також повідомляється на офіційному каналі «Миколаївобленерго» .

«Внаслідок російських ударів по Україні частково знеструмлено Херсонську область і саме місто Херсон. Наразі з'ясовуємо всі наслідки. Подробиці будуть пізніше», - написав Прокудін.

Крім того, як уточнив начальник Херсонської міської військово-цивільної адміністрації Ярослав Шанько, у місті також спостерігаються перебої із централізованим водопостачанням, а на маршрути не вийшли тролейбуси.

«Пункти незламності переведено на посилений режим роботи. Там можна зігрітися, зарядити гаджети та отримати необхідну допомогу», - зазначив Шанько .

Без електропостачання залишилися населені пункти Миколаївської області

Після кількох вибухів о 01:40 у Миколаєві зникло електропостачання.

Ворожі атаки призвели до серйозних пошкоджень інфраструктури. Вночі та під ранок ворог атакував критичні та промислові об'єкти в області.

Внаслідок цього без електропостачання залишилися населені пункти Баштанського та Миколаївського районів.

Источник материала
loader
loader