/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F76%2F63f6f45143b6a56c68046fbdf317b79a.jpg)
Джорджа Мелоні дала прогноз на 2026 рік: що заявила італійська прем'єрка
Прем'єр-міністерка Італії Джорджа Мелоні заявила, що 2026 рік може виявитися значно важчим за попередній.
Про це пише ANSA.
Про це очільниця італійського уряду повідомила під час традиційного привітання співробітників своєї резиденції напередодні різдвяних свят.
"Успіх країни та ефективна реакція на внутрішні й зовнішні загрози залежатимуть виключно від злагодженості уряду. Вона зазначила, що Італія стикається з критично важливими завданнями, вирішення яких потребує максимальної концентрації та командних зусиль", – зазначила Мелоні.
Очільниця уряду наголосила, що лише єдність допоможе подолати майбутні труднощі.
"Я вас люблю. Ми – родина, ми сваримося цілий рік. Минулий рік був важким для всіх нас, але не хвилюйтеся, бо наступний рік буде ще гіршим! Тож раджу вам добре відпочити під час цих канікул!", – наголосила прем'єр-міністерка Італії.
Нагадаємо, в Італії заявили, що хочуть зупинити війни на час Олімпійських ігор-2026 у Мілані та Кортині.
Папа Римський Лев XIV заявив, що розчарований очевидною відмовою росії дотримуватися різдвяного перемир'я і припинити вогонь в Україні.
Читайте також: міністр закордонних справ Італії Антоніо Таяні заявив, що мир в Україні не настане до Різдва.
Як повідомляв 5.UA, "Співучасть у геноциді": до МКС поскаржились на прем'єрку Італії Джорджу Мелоні
Дивіться також:
- Підтримайте журналістів "5 каналу" на передовій.
- Підтримайте "5 канал" на "Патреоні".
Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій. Також стежте за нами у мережі WhatsApp. Для англомовної аудиторії маємо WhatsApp англійською.

