Унаслідок ворожих атак на Харківщині 1 загиблий та 14 постраждалих
Унаслідок ворожих атак на Харківщині 1 загиблий та 14 постраждалих

Унаслідок ворожих атак на Харківщині 1 загиблий та 14 постраждалих

Росіяни били по Харкову, а також по Солоницівській, Дергачівській і Близнюківській громадах. Рятувальники ДСНС ліквідували 4 пожежі.

Про це повідомили в ДСНС.

"У Солоницівській громаді внаслідок ракетного удару загинув чоловік, 13 людей дістали поранення. Пожежу оперативно загасили", – йдеться в повідомленні.

Напередодні, ввечері, в Харкові через обстріл загорівся об'єкт у Шевченківському районі, постраждала одна людина.

"Уночі 25 грудня удар КАБ спричинив займання складського приміщення цивільного підприємства в Дергачах. Обійшлося без постраждалих", – зазначили в ДСНС.

Ще одна пожежа сталася після влучання ударного дрона у складську будівлю в селі Башилівка Близнюківської громади. Загоряння швидко ліквідували.

На місцях працювали підрозділи ДСНС: піротехніки, медики та офіцери-рятувальники громад.

Нагадаємо, в ніч на 25 грудня безпілотники атакували порт у російському Темрюку Краснодарського краю. Внаслідок удару зайнялися резервуари з нафтопродуктами, пожежа охопила близько 2 тисяч квадратних метрів.

Мер Москви Сергій Собянін поскаржився, що вночі 25 грудня нібито були знищені 8 дронів, які атакували Москву.

Як повідомляв 5.UA, Авіаудари, КАБи й штурми: Генштаб оприлюднив зведення про ситуацію на фронті

Дивіться також:

Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій. Також стежте за нами у мережі WhatsApp. Для англомовної аудиторії маємо WhatsApp англійською.

 

Теги по теме
Обстрел Харьков российская агрессия погибшие пострадавшие
Источник материала
loader
loader