У Києві без тепла залишаються близько 400 будинків
У Києві без тепла залишаються близько 400 будинків

У Києві без тепла залишаються близько 400 будинків

У Києві без теплопостачання наразі залишаються ще близько 400 будинків.

Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв під час брифінгу, передає кореспондент Укрінформу.

"Наразі близько 400 будинків ще не мають опалення, але по кожному будинку, по кожному району, мікрорайону, де вони розташовані, є відповідний план робіт", - зазначив Пантелеєв.

Він уточнив, що основна частина цих будинків - у Голосіївському та Печерському районах, а також у Солом'янському та Шевченківському районах.

Пантелеєв зауважив, що наразі триває активна робота щодо цих об’єктів. Водночас він не став озвучувати конкретні терміни.

За його словами, ризики обстрілів зберігаються щодня, і вже неодноразово виникали ситуації, коли через нові пошкодження доводилося повертатися на попередні етапи робіт. Втім, перспектива підключення цих будинків є цілком реальною.

Як повідомляв Укрінформ, у ніч на 9 січня росіяни масовано атакували Київ, через що 417 тисяч споживачів залишилися без світла, 6 тисяч багатоквартирних будинків - без теплопостачання.

Фото Укрінформу можна купити тут

Теги по теме
Киев
Источник материала
loader
loader