/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F07285b9a5220dfbd34fb9f5f217e9efb.jpg)
Фінляндія, після виходу з Оттавської конвенції, хоче розпочати виробництво протипіхотних мін
Фінляндія, яка цими вихідними вийшла з Оттавської конвенції, планує розпочати розробку та виробництво протипіхотних мін
Про це повідомляє Bloomberg.
За словами міністра оборони Фінляндії Антті Хяккянена, обговорення з представниками промисловості щодо виробництва технологічно вдосконалених мін розпочнеться найближчим часом.
"Для військової безпеки Фінляндії важливо, щоб ми за будь-яких обставин зберігали внутрішній виробничий потенціал", - сказав Хяккянен.
Він зауважив, що війна сусідньої Росії проти України показала, що дрони не замінили традиційних систем озброєння і піхотні війська залишаються дуже актуальними.
Зазначається, що Сили оборони країни також відстежуватимуть розробку протипіхотних мін і розглядатимуть можливі варіанти їх постачання з-за кордону. Мета полягає в тому, щоб перші нові міни були готові вже у 2027 році. Навчання особового складу, резервістів і призовників щодо їхнього використання розпочнеться найближчим часом.
- Нагадаємо, 10 січня у Фінляндії набув чинності документ про скасування Оттавської конвенції, яка забороняє протипіхотні міни.

