Евакуювались вже вдруге: щемка історія літньої пари, яку вивезли з-під лінії фронту
Евакуювались вже вдруге: щемка історія літньої пари, яку вивезли з-під лінії фронту

Евакуювались вже вдруге: щемка історія літньої пари, яку вивезли з-під лінії фронту

Як розповіла кореспондентка 24 Каналу з Харкова Анна Черненко, правоохоронці продовжують евакуйовувати людей, які живуть близько до лінії зіткнення. Цього разу вони врятували літню пару, яка проживала приблизно за 10 – 15 кілометрів від кордону з Росією. Росія знищила їхню домівку

Як евакуювали пару?

За словами Черненко, поліцейські з підрозділу "Білий Янгол" постійно евакуюють з прифронтових територій. Все частіше надходять заявки від літніх людей, які не мають змоги самостійно вибратися.

Пані Надія та пан Володимир проживали на Дніпропетровщині, але й туди дійшла лінія фронту. Вони вирішили евакуюватися до квартири пані Надії на Харківщину. Але Росія й там зруйнувала їхню домівку. Тому довелося йти на евакуацію вдруге.

Пан Володимир раніше переніс інсульт. Йому важко пересуватися. Але пара все одно наважилася виїхати. Зараз вони перебувають у Харкові, де їх розселять або в гуртожиток, або в шелтер.

Подяка усім, хто займається евакуацією. І велике прохання до людей, чиї родичі перебувають на прифронтових територіях. Не затягуйте з евакуацією до останнього. Виїжджайте швидше, поки є можливість,
– наголосила Черненко.

Евакуація з прифронтових територій – непроста справа. Адже ворог часто полює на автомобілі. До прикладу, 14 січня окупанти вдарили FPV-дроном по службовій автівці, на якій здійснювали евакуацію. На щастя, ніхто не постраждав.

Російські удари по Харківщині: коротко

  • Росія продовжує регулярно обстрілювати Харківську область. Нещодавно окупанти вдарили по одному з енергетичних об'єктів міста. Станом на вечір 15 січня сотні тисяч людей перебували без світла та води.
  • 13 січня ворог вдарив по терміналу "Нової пошти" в Харкові. Внаслідок атаки там загинули четверо людей.
  • 9 січня окупанти запустили ракету "Іскандер" по Слобідському районі міста. Внаслідок вибуху був зруйнований гаражний кооператив.
Теги по теме
Харьков Харьковская область
Источник материала
loader
loader