/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F73ee36f37e13dc4a6610b1278bc56ec2.jpg)
У Чернівцях поліція розслідує можливе викрадення людини
Про це повідомили у відділі комунікації поліції Чернівецької області, передає Укрінформ.
"Під час моніторингу соціальних мереж буковинські поліцейські виявили відеозапис, на якому невідомі особи в масках незаконно утримують чоловіка та намагаються силоміць помістити його до автомобіля. За цим фактом поліцейські негайно розпочали перевірку", - йдеться у повідомленні.
Поліцейські проводять комплекс необхідних заходів для встановлення всіх обставин події.
Відомості за цим фактом слідчі Чернівецького РУП внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 146 (Незаконне позбавлення волі або викрадення людини) Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.
На ситуацію відреагувала і представниця омбудсмена у Чернівецькій області Ірина Ісопенко. Вона зауважила, що на відео зафіксовані "неправомірні дії щодо громадян ймовірно представників територіального центру комплектування та соціальної підтримки у Чернівецькій області, а також невідомих осіб у балаклавах, правовий статус яких на момент події не встановлено".
За її інформацією, під час інциденту "було грубо порушено встановлений законом алгоритм роботи з військовозобов’язаними", зокрема, дії здійснювалися без участі представників поліції, у заходах брали участь невстановлені особи в балаклавах, на автомобілі не було розпізнавальних знаків; також зафіксовано "ознаки перевищення службових повноважень та можливого незаконного обмеження свободи громадян".
Ісопенко направила листи реагування до ГУНП в Чернівецькій області та Чернівецького зонального відділу Військової служби правопорядку для відповідного реагування.
У пресслужбі Чернівецького обласного ТЦК та СП кореспондентові Укрінформу сказали, що наразі не ідентифікували, чи були їхні представники на оприлюдненому відео.
Як повідомлялося, у Києві судитимуть двох правоохоронців, обвинувачених у побитті чоловіка біля Голосіївського ТЦК.
Фото: Патрульна поліція

