/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F72f35673ee0d98be9a2c689accdd072a.jpg)
Польща заявляє про підвищену активність безпілотників на кордоні з Білоруссю
Про це повідомляє Reuters, передає Укрінформ.
«У середу, 21 січня 2026 року, увечері була зафіксована підвищена активність невеликих безпілотних літальних апаратів, що діяли над польсько-білоруським кордоном», - йдеться у повідомленні.
Зазначається, що загрози безпеці польського повітряного простору не виявлено.
«Водночас варто підкреслити, що інциденти такого типу є частиною гібридних дій, що здійснюються білоруською стороною з метою дестабілізації безпекової ситуації та випробування системи оборони Польщі», - наголосили польські військові.
Як повідомляв Укрінформ, Міністерство закордонних справ Польщі викликало тимчасового повіреного у справах Білорусі після виявлення кількох метеозондів з великою кількістю контрабандних цигарок, які залетіли на польську територію з білоруського боку.
Фото ілюстративне: @Straz_Graniczna

