/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F07cb8b9912b09170805ebcc05ad9ddfd.jpg)
Пам’яті сержанта Ігоря Андросова
Ігор народився 30 квітня 1967 року в Кременчузі. Після закінчення школи вступив до Крюківського машинобудівного технікуму. Згодом відслужив строкову службу.
У 1989 році почав працювати на Крюківському вагонобудівному заводі: спочатку у складальному цеху, потім - у будівельно-монтажному управлінні.
У 1995 році перейшов на службу до органів внутрішніх справ.
З початком АТО Ігор приєднався до Збройних Сил України, служив у 17-й ОТБр. У 2016 році отримав статус учасника бойових дій.
Після демобілізації повернувся на Крюківський вагонобудівний завод слюсарем-електромонтажником у корпусі пасажирського вагонобудування.
Після широкомасштабного вторгнення РФ 16 березня 2022 року чоловіка призвали до лав Збройних Сил України. Обіймав посаду головного сержанта танкового взводу.
Ігор Андросов загинув у вересні 2022 року під час контрнаступу на Харківщині.
За словами побратимів, він був досвідченим танкістом і талановитим командиром. На його рахунку не одна знищена ворожа бронемашина. В останньому важкому та тривалому бою Ігор дістав поранення, несумісні з життям.
Чоловік виховав п’ятьох синів і доньку.
У 2022 році на фасаді Кременчуцької гімназії на честь загиблого військового відкрили пам’ятну дошку.
Указом Президента України №16 від 13 січня 2023 року сержант Ігор Андросов нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).
Фото з сімейного архіву
Підготовлено Українським національним агентством Укрінформ спільно з Українським інститутом національної памʼяті та онлайн-медіа Міністерства оборони України АрміяInform

