/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F431%2Fbc67153ca7e064bcdc1e0af833527b59.jpg)
Аш-Шабаб відправив у відставку Іманоля Альгуасіля
Саудівський Аш-Шабаб оголосив про звільнення головного тренера Іманоля Альгуасіля. Рішення було ухвалене після серії невдалих результатів, кульмінацією якої стала розгромна поразка з рахунком 2:5 від Аль-Ахлі.
Баскський фахівець очолив команду після завершення минулого сезону, коли залишив Реал Сосьєдад. Однак закріпитися в чемпіонаті Саудівської Аравії йому не вдалося — нестабільні виступи змусили керівництво клубу вдатися до кадрових змін.
За інформацією місцевих джерел, серед основних кандидатів на вакантну посаду розглядаються Гус Пойєт та Валід Реграгі.
Клуб планує найближчим часом визначитися з новим наставником, аби стабілізувати результати команди у другій частині сезону.

