/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2Ffc5cfe5a7e6929973148233a4ed1cfc0.jpg)
У Хмельницькому презентували нотне видання романсів Тараса Шевченка
Про це повідомляє Хмельницька облрада, передає Укрінформ.
У Хмельницькому презентували нотне видання романсів Тараса Шевченка / Фото: Хмельницька обласна рада
1 / 7
«У Хмельницькому обласному художньому музеї відбулась презентація нотного видання романсів «Кобзар» Тараса Шевченкаподільського композитора ХІХ століття Владислава Заремби. Видання присвячене 25-річчю від дня присвоєння імені видатного українського композитора, піаніста та педагога Владислава Заремби Хмельницькому фаховому музичному коледжу і висвітлює його вокальну спадщину на слова Тараса Шевченка», - йдеться у повідомленні.
Зазначається, що у видання зібрані ноти 29 романсів збірки «Кобзар» Тараса Шевченка на музику Владислава Заремби та представлено музикознавчий аналіз вибраних вокальних творів у супроводі фортепіано.
Основою для видання стали вокальні твори композитора, що зберігаються у фондах бібліотек та архівів Києва, Одеси, Харкова, Львова, Варшави та Кракова.
Як повідомляв Укрінформ, у Києві в кінотеатрі «Жовтень» у вівторок, 10 березня, у межах Шевченківських днів відбудеться спеціальний ретроспективний показ фільму «Сон» (1964 рік) режисера Володимира Денисенка.

