/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F14c70cc81675f5630ad3b0627da42255.jpg)
Південна Корея вперше після початку війни в Ірані імпортувала російські нафтопродукти
Про це повідомляє Reuters, передає Укрінформ.
У відомстві відмовилися сказати, куди саме прибуде вантаж і для скількох компаній він призначений.
Це перший випадок імпорту російської нафти Південною Кореєю від початку війни в Ірані. В уряді заявили, що докладають зусиль для забезпечення додаткових поставок.
У міністерстві зазначили, що хоча південнокорейські компанії також намагаються забезпечити себе російською сирою нафтою, їм це поки що не вдалося.
Лігроїн – це продукт переробки нафти, який використовується як сировина для нафтохімічних підприємств і є ключовим компонентом у виробництві пластмас.
Як повідомляв Укрінформ, президент Південної Кореї Лі Чже Мьон закликав громадян скоротити споживання електроенергіїта користуватися громадським транспортом задля уникнення дефіциту енергії на тлі конфлікту на Близькому Сході.
Фото: unsplash

