Роспропаганда під виглядом іноземних ЗМІ створює фейки про українців у Європі - ЦПД
Роспропаганда під виглядом іноземних ЗМІ створює фейки про українців у Європі - ЦПД

Роспропаганда під виглядом іноземних ЗМІ створює фейки про українців у Європі - ЦПД

Росія поширює дезінформаційні сюжети, стилізовані під матеріали відомих міжнародних ЗМІ, щоб дискредитувати українських громадян у країнах Європи.

Як передає Укрінформ, про це в Телеграмі повідомляє Центр протидії дезінформації при РНБО.

«Центр фіксує хвилю поширення фейкових сюжетів, стилізованих під матеріали міжнародних медіа, для дискредитації українців у Європі. Цього разу ворожі Teлеграм-канали розганяють абсурдні відео з використанням логотипів міжнародних медіа (EuroNews, Libеration), в яких ідеться про «французьких громадян, що постраждали від протиправних дій українців». В одному сюжеті стверджується, буцімто 30 француженок облили кислотою, в 11 таких випадках начебто зафіксована причетність українок. В іншому сюжеті - про побиття та пограбування французьких журналістів у Києві», - йдеться в повідомленні.

Роспропаганда під виглядом іноземних ЗМІ створює фейки про українців у Європі - ЦПД - Фото 1

У ЦПД наголосили, що таких матеріалів на вказаних міжнародних медіаресурсах немає. Використання підроблених сюжетів з логотипами міжнародних медіа та інституцій — типовий інструмент російської дезінформаційної мережі «Матрьошка», яка системно створює фейкидля дискредитації громадян України в очах світової спільноти.

У Центрі пояснили, що мета російської пропаганди - підірвати довіру до українських біженців та знизити рівень підтримки нашої країни в європейських суспільствах.

Як повідомляв Укрінформ, у Східній Європі викрили мережу вербування місцевих громадян для диверсій і операцій з дестабілізації європейських країн в інтересах РФ.

Теги по теме
Россия Европа СМИ
Источник материала
loader
loader