На Великдень в Україні дощитиме, вдень - до 14° тепла
На Великдень в Україні дощитиме, вдень - до 14° тепла

На Великдень в Україні дощитиме, вдень - до 14° тепла

В Україні в неділю, 12 квітня, дощитиме, вночі прогнозуються заморозки, вдень до 10° тепла, на півдні та сході країни до 14°.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Український гідрометцентр у Фейсбуці.

"Хмарно з проясненнями. Вночі місцями, вдень повсюди невеликий дощ. Вночі та вранці в північних областях місцями туман. Вітер змінних напрямків, 3-8 м/с", - йдеться в повідомленні.

На Великдень в Україні дощитиме, вдень - до 14° тепла - Фото 1

Зазначається, що температура вночі 1-6° тепла, на поверхні ґрунту, у західних, північних, Вінницькій, Черкаській та Харківській областях і в повітрі заморозки 0-3°; вдень 5-10° тепла, на півдні та сході країни до 14°.

У Києві та області завтра буде хмарно з проясненнями. Очікується невеликий дощ (вночі місцями). По області вночі та вранці місцями туман. Вітер змінних напрямків, 3-8 м/с.

У столиці вночі заморозки 0-2°, температура вдень 7-9° тепла; на Київщині вночі заморозки 0-3°, температура вдень 5-10° тепла.

Як повідомляв Укрінформ, в Україні у неділю та понеділок прогнозуються заморозки на поверхні ґрунту, а в окремих областях і в повітрі.

Теги по теме
прогноз погоды Пасха
Источник материала
loader
loader