У Пентагоні повідомили про відставку міністра ВМС США

Міністр Військово-морських сил США Джон Фелан залишив свою посаду з негайним набранням чинності. Його обов’язки тимчасово виконуватиме заступник Хунг Као

Зміст

Про це повідомив головний речник Пентагону Шон Парнелл у соцмережі X. 

Парнелл зазначив, що Фелан "залишає адміністрацію" і його відставка "набирає чинності негайно".

"Від імені міністра війни та заступника міністра війни ми вдячні міністру Фелану за службу Міністерству та Військово-морським силам США", - написав речник Пентагону.

Він побажав Фелану успіху в подальших починаннях та повідомив, що виконувачем обов'язків міністра ВМС став заступник міністра Хунг Као.

Жодних деталей щодо причини відставки Фелана у Пентагоні не навели. 

За інформацією джерел Reuters його звільнили частково через те, що він надто повільно впроваджував реформи, покликані прискорити суднобудування, а також через сварки з ключовими керівниками Пентагону.

У Reuters зауважили, що Фелан – мільярдер, якого вважають близьким до американського лідера Дональда Трампа. Він став першим міністром одного з видів ЗС США, призначеним нинішньою адміністрацією, якого звільнили після повернення Трампа до Білого дому минулого року.

  • На початку квітня у Пентагоні заявили про відставку Ренді Джорджа з посади начальника штабу американських Сухопутних військ.
Теги по теме
США Новости Общество военные Пентагон
Источник материала
loader
loader