Росія готує спецоперацію на Кіпрі проти України та Зеленського, – ГУР
Росія готує спецоперацію на Кіпрі проти України та Зеленського, – ГУР

Росія готує спецоперацію на Кіпрі проти України та Зеленського, – ГУР

Основним меседжем має стати вимога "негайно припинити фінансування війни в Україні з боку ЄС". Про це повідомляє ГУР.

Яка мета фейкових протестів на Кіпрі проти України?

До підготовки цих заходів, за наявною інформацією, залучені посольство Росії на Кіпрі, структури "россотруднічєства" та проросійські організації. Координацію здійснює так званий "російський культурний центр".

Подібні структури нерідко використовуються як інструмент поширення російського впливу та пропаганди за кордоном під прикриттям культурної діяльності.

Через такі провокації Кремль прагне послабити міжнародну підтримку України та посіяти розбрат усередині Європейського Союзу. Однак подібні сценарії мають мало шансів на успіх.

Кіпр послідовно підтримує Україну та її територіальну цілісність, адже питання суверенітету і недоторканності кордонів є принциповим і для самої держави.

Європейські структури вже поінформовані про штучний характер цих акцій та осіб, причетних до їх організації.

  • Нагадаємо, що нещодавнє рішення ЄС про виділення Україні 90 мільярдів євро кредиту розізлило Москву.
  • Українаотримає перший транш кредиту від ЄС на суму 45 мільярдів євро ще в цьому кварталі.
  • Володомир Зеленський розповів, щоєвропейський кредит передусім направлять на закупівлю озброєння. У пріоритеті, зокрема, системи ППО. Також фінансування ЄС дуже важливе для підготовки українських міст до наступної зими.
  • Блокування кредиту тривало 2 місяці через Угорщину, але було знято після ремонту нафтопроводу "Дружба".
Теги по теме
Новости Украины
Источник материала
loader
loader