Гію може залишити Челсі влітку, бажаючи повернутися до Іспанії
Гію може залишити Челсі влітку, бажаючи повернутися до Іспанії

Гію може залишити Челсі влітку, бажаючи повернутися до Іспанії

Нападник Челсі Марк Гію може змінити клуб на правах оренди в літнє трансферне вікно. Про це повідомляє Mundo Deportivo.

За інформацією джерела, спочатку іспанський форвард мав провести сезон в оренді, однак Челсі достроково повернув його з Сандерленда після травми Ліама Делапа. У нинішній кампанії 20-річний гравець провів 16 матчів за лондонський клуб, зокрема 10 у Прем’єр-лізі.

Втім, цього недостатньо для стабільної ролі в основі, і ситуація може ускладнитися ще більше після потенційного приходу Емануеля Емеги зі Страсбура. Це змушує Гію серйозно розглядати варіант тимчасового відходу.

Гію, за даними джерела, віддає перевагу поверненню до Іспанії хоча б на один сезон, тоді як у Челсі вважають, що нападнику важливо отримати досвід саме в Прем’єр-лізі перед остаточним визначенням його майбутнього.

 
Источник материала
loader
loader