/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F9%2F17afb24a89eecee66b5b545bbf42fd50.png)
Мобілізація розростається: на вулиці виводять більше патрулів ТЦК
У Київ останніми місяцями суттєво посилили мобілізаційні заходи. У столиці збільшили кількість груп оповіщення та активізували спільні перевірки за участі поліції й військових.
Про це під час засідання тимчасової слідчої комісії Верховної Ради повідомив т.в.о. заступника начальника Київського міського ТЦК та СП Валерій Кравченко.
За його словами, за останні три-чотири місяці кількість груп оповіщення у столиці збільшили орієнтовно на 40%. Такі кроки пояснюють необхідністю підвищити ефективність мобілізаційних заходів.
Після реорганізації територіальних центрів комплектування у Києві також змінили підходи до роботи підрозділів охорони та оповіщення. Крім того, у місті розширили кількість мобільних груп, які займаються врученням повісток і перевіркою військово-облікових даних.
Кравченко наголосив, що працівники ТЦК діють у межах постанови Кабміну №560. Документ дозволяє проводити оповіщення військовозобов’язаних у громадських місцях, транспорті, за місцем проживання або роботи.
Також у столиці під час воєнного стану на постійній основі проводять спільні розшукові заходи за участі правоохоронців та військових підрозділів.
Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, в Україні заговорили про скасування бронювання: у Раді зробили важливу заяву.
