Викрадення булави та козацькі бої. Яким було відкриття фіналу Кубка України
На стадіоні «Арена Львів» стартував довгоочікуваний фінальний матч Кубка України з футболу, у якому зійшлися ФК «Чернігів» та київське «Динамо». Про це повідомляє «Главком».
Як відкривали фінал?
Початку гри передувала грандіозна та символічна церемонія відкриття, яка не залишила байдужим жодного вболівальника на трибунах. Організатори підготували справжню театральну постановку з елементами шоу. Головним елементом перфомансу став сам Кубок України. Невідомі «викрали» центральну частину трофею – знамениту булаву.
Потім на полі розгорнулася спеціальна міні-вистава, що символізувала запеклу боротьбу українського народу з ворогами. Зрештою справедливість перемогла, і втрачена частина трофею повернулася на своє законне місце. Усе це дійство супроводжувалося яскравим та ефектним фаєршоу.
Реклама. 21+
Київське «Динамо» має амбітні плани на другу частину сезону із титульним партнером – GGBET. Їх об’єднує спільне бачення гарної гри: майстерність, емоції фанів і любов до матчів футболу. Саме з цього народжується GG-досвід, який букмекерський бренд прагне дарувати вболівальникам.
Перший тайм матчу
Гра повністю виправдала видовищний початок. Обидві команди продемонстрували безкомпромісний футбол, і на перерву суперники пішли за нічийного рахунку – 1:1. Голами відзначилися Віталій Буяльський («Динамо») та Анатолій Романченко («Чернігів»).
УЧАСТЬ В АЗАРТНИХ ІГРАХ МОЖЕ ВИКЛИКАТИ ІГРОВУ ЗАЛЕЖНІСТЬ. ДОТРИМУЙТЕСЯ ПРАВИЛ (ПРИНЦИПІВ) ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ГРИ.
Бренд GGBET – ліцензований оператор азартних ігор в Україні. Діяльність здійснюється відповідно до Ліцензії КРАІЛ №128 від 08.08.2023 (букмекерська діяльність) та №129 від 08.08.2023 (онлайн-казино).