Очеретько: Гадаю, новачки допоможуть Шахтарю у новому сезоні
Очеретько: Гадаю, новачки допоможуть Шахтарю у новому сезоні

Очеретько: Гадаю, новачки допоможуть Шахтарю у новому сезоні

Півзахисник донецького Шахтаря Олег Очеретько у рамках онлайн-зустрічі з учасниками соціальних проектів благодійного фонду Shakhtar Social розповів про свій найпам'ятніший матч у складі "гірників", а також оцінив новачків донецького клубу у міжсезоння.

"Для дітей подібні заходи дуже важливі. Радію, що Шахтар організовує їх і ми можемо більше поспілкуватися. Пам’ятаю, як у дитинстві бачив футболістів – це було неймовірно, ніби зустрічав президента, навіть боявся підійти і потиснути руку. Тому хочеться подарувати дітям позитивні емоції та побачити їхні усмішки в такий непростий час. Бажаю їм вірити в себе й завжди прагнути бути першими.

Мій найбільш пам'ятний матч в кар’єрі? Мабуть, мій дебютний поєдинок у Лізі чемпіонів із Селтіком. Це була домашня зустріч, і тоді я вперше потрапив до заявки, навіть не очікуючи, що вийду на футбольне поле. Проте тренер дав мені цю можливість. Був дуже задоволений, хоча це стало для мене дещо неочікувано.

Очеретько: Гадаю, новачки допоможуть Шахтарю у новому сезоні - Фото 1

Шахтар провів гарні трансфери. Зараз ми вже побачили, як вони володіють м’ячем. Гадаю, ці виконавці допоможуть команді. У цілому адаптація нових гравців проходить чудово, адже ми допомагаємо їм у цьому.

Щось спільне між підходом коуча збірної України до гри та Арди Турана? Мова про гру з м’ячем, його контроль і швидке повернення після втрати, щоб завжди володіти ним. Насправді є багато спільних моментів.

Хвилювання перед матчами минуло з часом, коли почав більше грати на високому рівні. Також у цьому мені допоміг тренер. Ти маєш бути готовим до всього й постійно працювати, навіть якщо хтось сміятиметься. Передусім потрібно думати про себе та власне майбутнє", — наводить слова Очеретька прес-служба клубу.

Раніше Шахтар оприлюднив розклад матчів на літніх зборах.

Источник материала
Упоминаемые персоны
loader
loader