Чемпіон Вімблдона здобув перемогу над Джоковичем та потрапив у фінал турніру
Сіннер переміг Джоковича та вийшов у фінал Вімблдона
Перша ракетка світу Яннік Сіннер з Італії, чинний чемпіон Вімблдона, здобув впевнену перемогу над 39-річним сербом Новаком Джоковичем і вийшов у фінал цьогорічних змагань.
Матч тривав 2 години 20 хвилин і завершився з рахунком 6:4, 6:4, 6:4.
Протягом поєдинку Джокович мав лише один брейк-пойнт у середині третьої партії, проте не зміг його реалізувати. Сіннеру вистачило по одному брейку в кожному сеті для перемоги.
Wimbledon – Grand Slam
Лондон, Велика Британія, трава
Призовий фонд: £26,736,000
Півфінал, 10 липня
Це була дванадцята зустріч суперників, і Сіннер здобув сьому перемогу. У вирішальному матчі змагань він зустрінеться з чемпіоном Ролан Гаррос, німцем Олександром Звєрєвим.
Джокович, семиразовий переможець Вімблдона, навряд чи зможе наздогнати Роджера Федерера, який має 8 титулів цього турніру, враховуючи його вік.
Сіннер спробує захистити титул чемпіона, а фінал відбудеться 12 липня.
Нагадаємо, що у жіночих змаганнях у фіналі зустрінуться дві представниці Чехії: Кароліна Мухова та Лінда Носкова.

