/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F76%2F93360abe16a7fb5e3cb1ae02c43feff7.jpg)
Прем'єр Ізраїлю відкинув план Трампа щодо роззброєння ХАМАС
Прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу відкинув план, запропонований президентом США Дональдом Трампом, який передбачає роззброєння ХАМАС в обмін на виведення ізраїльських військ із сектору Гази. Про це повідомляє The Washington Post.
Зазначається, що в неділю Нетаньягу відкинув анонсований Трампом план врегулювання ситуації в секторі Гази, який передбачає роззброєння бойовиків ХАМАС та виведення ізраїльських військ із цієї території.
"На відміну від тих, хто нас повчає, ми робимо те, що треба зробити для безпеки Ізраїлю, і ми знаємо і можемо відстоювати своє – навіть виступаючи проти наших кращих друзів, коли це необхідно", – заявив прем'єр.
Наприкінці липня президент США Дональд Трамп заявив, що його Рада миру досягла "історичної угоди", яка передбачає повне роззброєння ХАМАС та інших збройних угруповань у секторі Гази.
Він наголосив, що ця угода є ключовим кроком до того, щоб сектором Гази "нарешті керував новий палестинський уряд, який тісно співпрацюватиме з Радою миру задля допомоги палестинському народу".
Раніше повідомлялося: Ізраїль і Ліван погодили режим припинення вогню: подробиці.
Нагадаємо, США відновлять удари по Ірану, якщо переговори проваляться – Трамп.
Читайте також: Ізраїль завдав 120 авіаударів по Лівану всупереч перемир'ю.
- Підтримайте журналістів "5 каналу" на передовій.
- Підтримайте "5 канал" на "Патреоні".
Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій. Також стежте за нами у мережі WhatsApp. Для англомовної аудиторії маємо WhatsApp англійською.

