/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F431%2Ffaaf290e8b07f24bc370a78f2e40c4d8.jpg)
Роджерс: Потрібен час, щоб звикнути до футболу Алонсо
Атакувальний півзахисник лондонського Челсі Морган Роджерс висловився про стиль гри команди після приходу Хабі Алонсо.
Іспанський фахівець очолив "синіх" після завершення минулого сезону. У матчі першого туру нового розіграшу Прем'єр-ліги лондонці здобули перемогу над Фулгемом із рахунком 3:2.
"По попереду ще багато роботи, нам належить багато чого засвоїти, але початок виявився добрим. Ми намагалися виконувати вимоги тренера, однак це процес, який потребує часу, і новим гравцям необхідно адаптуватися. Важливо було добре розпочати та закласти фундамент — сьогодні нам це вдалося", — заявив у коментарі виданню Sky Sports Роджерс, який перебрався до Челсі у липні з Астон Вілли.
Нагадаємо, Морган Роджерс відзначився одним забитим м'ячем у протистоянні з "дачниками", ще по голу на свій рахунок записали Жуан Педро та Коул Палмер.

