Країна
Україна
Соцмережі

Андрій Авраменко

Авраменко Андрій Миколайович: ексдепутат Луцької міської ради, тренер та майстер спорту кермував напідпитку

Авраменко Андрій Миколайович – майстер спорту України, тренер, який очолює спортивну школу, колишній депутат міської ради, який подав заяву на звільнення.

Біографія

Андрій Авраменко народився у 1977 році. Проживає зараз у місті Луцьк, про що вказав у своїй декларації та на особистій сторінці в мережі Фейсбук.

Батько Андрія – відомий на Волині тренер.

Освіта

Як пише Андрій Авраменко на своїй сторінці в мережі, він навчався у Волинському національному університеті імені Лесі Українки.

Сім'я

Одружений з Оленою Лейкіною. Мають доньку Анастасію.

Кар'єра

Андрій Авраменко досить активний і знаний діяч у Луцьку. Він був депутатом Луцької міської ради 7-го скликання та входив до фракції БПП «Солідарність». 

Був членом постійної комісії міської ради з питань міжнародного співробітництва, інформаційної політики, молоді, спорту та туризму.

Проте в 2018 році подав заяву на звільнення та вийшов із фракції. 

Працював також, як і батько, тренером. Андрій - майстер спорту з важкої атлетики та майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу.

Сьогодні Андрій очолює Волинську обласну школу вищої спортивної майстерності.

Компромат

Андрій Авраменко попадався на водінні в нетверезому стані

У 2017 році Луцький міськрайонний суд визнав винним депутата міськради від Блоку Петра Порошенка Андрія Авраменка у порушенні Правил дорожнього руху. Однак за водіння авто напідпитку депутат не був покараним, оскільки збігли терміни накладення штрафу.

Відзначимо також, що Авраменко кілька разів не з'являвся на судові засідання у його справі.

Декларація

У 2019 році Авраменко Андрій Миколайович не задекларував жодного рухомого чи нерухомого майна. Зате на його дружину записано квартиру в Луцьку площею 78.1 м2 та земельну ділянку на 2457 м2 у селі Верхівка. 

Також вона має дві вантажівки: RENAULT MAGNUM 460 2008 року  випуску й RENAULT MAGNUM 400 2004 року випуску, а також два напів причіпи.

За рік пан Андрій отримав 156 тисяч 457‬ гривень доходу, а його дружина - 835 тисяч 534 гривні. Вона займається підприємницькою діяльністю.

Посилання

Особиста сторінка ексдепутата Луцької міської ради Андрія Авраменка в мережі Фейсбук.

Відео

https://www.youtube.com/watch?v=dxbYsmPTTuw&feature=emb_logo

Країна
Україна
Соцмережі