Дата народження
03 червня 1989
Країна
Україна
Соц.мережі
Андрій Лозовой

Український політик, народний депутат України VIII скликання, заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка, неодружений.

Біографія

Андрій Лозовий народився в місті Рівне. Є одним з найбільш молодих українських політиків - народився в 1989 році. Закінчив університет імені М.Драгоманова На даний момент проходить навчання в аспірантурі.

Кар'єра

Починає політичну діяльність досить рано  - в 20 років. Андрій Лозовий займає пост глави молодіжного крила «Партії зелених». У 2012 році намагається потрапити в парламент, але безуспішно. Пізніше стає депутатом Київської міської ради.

Досягнення

Андрій Лозовий досягає першого великого успіху в 2014 році, коли потрапляє в парламент від «Радикальної партії». Займає посаду заступника голови фракції. На даний момент є секретарем комітету з питань правової політики.

Чутки і скандали

Молодий депутат звинувачується в приховуванні доходів. Так, Андрій Лозовий нібито отримав від бабусі в подарунок понад мільйон гривень. При цьому, родичка все життя пропрацювала бухгалтером на залізниці і не вказала походження таких великих коштів.

Батьки нардепа також виявилися заможними людьми, не дивлячись на те, що працюють в державних структурах. Сім'я Андрія Лозового декларувала чотири квартири, авто іноземного виробництва і великі суми готівки. Походження коштів - не встановлено.

Андрій Лозовий також відкрито називається «маріонеткою». Звинувачується в несамостійності і відстоюванні в парламенті інтересів спонсорів «Радикальної партії».

Народний депутат є скандальною особистістю і прославився ще за часів «Євромайдану», коли закликав до фізичної розправи над співробітниками правоохоронних органів часів Януковича.

Андрій Лозовий також прославився скандалом в одному із закладів Ужгорода, в якому розмахував своїм депутатським посвідченням і погрожував персоналу.

Звинувачується в приховуванні сексуальної орієнтації. Називається коханцем свого «шефа» - глави Радикальної партії Олега Ляшка.

Статки і джерела доходів

Андрій Лозовий заявляв про наявність у нього 50 тисяч доларів, 150 тисяч євро і 800 тисяч гривень. Походження грошей він пояснив отриманням спадщини і наявністю трудового стажу в 14 років.

Також політик володіє святими мощами, колекцією картин та ікон, а також збирає дорогі годинники. Лозовий зберігає колекційні вина і європейські меблі. Також декларував велику колекцію холодної зброї.

Особисте життя і сім'я

Андрій Лозовий - неодружений. Про його особисте життя майже нічого не відомо. Повідомляється, що його мати Оксана є відомим в Рівному лікарем і завідує відділенням дитячої хірургії.

Дата народження
03 червня 1989
Країна
Україна
Соц.мережі