Дата народження
07 липня 1966
Країна
Україна
Соц.мережі
54
Андрій Рева

Політик, міністр соціальної політики України з 15 квітня 2016 року. Одружений, 1 дитина.

Біографія


Андрій Рева є уродженцем Богодухова, де народився 7 липня 1966 року. Він є професійним військовим. Закінчив військово-політичне училище в Ленінграді. Має кваліфікацію офіцера, а також право викладання суспільних і політичних наук. Пізніше отримав диплом юриста.

Кар'єра


В кінці 80-х років Андрій Рева проходив військову службу. Дослужився до звання командира роти з політичної частини.
На початку і середині 90-х років повернувся до суспільного життя. Працював учителем у вінницькій середній школі, а після очолив місцеву профспілку працівників освіти.

Досягнення


У 1999 Андрій Рева отримав посаду заступника голови обласної ради Вінницької області. Пізніше працював заступником вінницького мера. З початку до середини 2000-х працює головою управління соціального захисту в Вінниці.
Майже 11 років (з 2005 по 2016 роки) Андрій Рева був заступник вінницького міського голови і займався питаннями медицини та соціальної сфери.
У 2016 році Рева став міністром соціальної політики України в Кабінеті Володимира Гройсмана.

Чутки й скандали


Андрій Рева критикувався за вкрай марнотратну політику в ранзі міністра соціальної політики. Зокрема, з'явилася інформація про святкування «Дня соцпрацівника» в столичному готелі «Гілтон». На заході були присутні топові чиновники відомства, для яких був накритий банкет, вартість якого оцінювалася в 100 тисяч доларів. Андрій Рева всіляко заперечував ці звинувачення.
Також міністра соціальної політики критикують за те, що він «закриває очі» на корупційні схеми фінансування різних ветеранських організацій.
Його систематично звинувачують в корумпованості, імітації реформ, неефективності й за ряд скандальних висловлювань, що характеризують українців не найкращим чином.

Статки та джерела доходів


Згідно з даними податкової декларації, Андрій Рева не нажив статків, чи майна. Він задекларував 485,9 тисячі гривень в якості отриманої заробітної плати. Великих вкладень у Реви та членів його сім'ї також немає.
Як нерухомого майна Рева вказав лише чверть квартири у Вінниці. У столиці Рева винаймає квартиру у 62 квадратних метри.

Особисте життя і сім'я


Андрій Рева перебуває у шлюбі Ларисою Ревою, що працює вчителем молодших класів. Разом з подружжям живе мати міністра, яка раніше працювала в дитячому будинку. Має доньку - Наталю Стопінчук (по чоловікові)

Дата народження
07 липня 1966
Країна
Україна
Соц.мережі