Дата народження
01 листопада 1959
Країна
Україна
Соцмережі

Політик, підприємець, заступник голови АПУ (з 2014 р. – до цього дня)

Дата народження: 01.11.1959 р.

Рідне місто: Сімферополь (Крим)

Після школи Андрій Сенченко переїхав до Санкт-Петербурга. Там він вступив до механічного інституту. У цьому ВНЗ Сенченко освоював методику виробництва літальних апаратів.

Свій трудовий шлях майбутній політик почав у 1980-му році. Тоді він влаштувався на роботу тесляра в студентському будівельному загоні, який прокладав Байкало-Амурську магістраль.

Потім Андрій Сенченко став майстром цеху, а також інженером відділу праці та зарплати Сімферопольського заводу «Фіолент». Там він доріс до секретаря комітету комсомолу.

У 1986-му році Андрій Сенченко став першим секретарем Київського райкому комсомолу Сімферополя. Через рік він обійняв посаду першого секретаря сімферопольського міськкому комсомолу. На цій посаді він працював до 1989-го року.

Уже в 1990-му році Андрій Сенченко головував у Кримському комітеті у справах молоді.

Через 3 роки він став віце-прем'єром з питань економіки та проведення економічних реформ. Цю посаду він тримав 4 роки. Подейкують, що дійти до такої посади Андрію Сенченку допоміг Євген Марчук.

У 1997-му році Сенченко став директором в американській компанії «IFEX Global». Він очолив підрозділ компанії, що працює в Україні, Росії та Західній Європі.

Міленіум відкрив для нього нові горизонти. На початку 2000-х рр. Андрій Сенченко став депутатом Верховної Ради. До цього він створив свою партію, але її діяльність не отримала значної підтримки. Тоді Сенченко приєднався до політсили Юлії Тимошенко. До речі, в той момент в її лавах звільнилося крісло голови Кримського осередку. Його скосило отруєння. Подейкують, що до цієї смерті причетний Андрій Сенченко.

У 2014-му році Сенченко став заступником глави АПУ.

Особисте життя

Андрій Сенченко перебуває у шлюбі з уродженкою Росії, на ім'я Тетяна. У пари є син Дмитро.

Скандали

У 90-х рр. виплила кримінальна афера з векселями, в якій був замішаний Дмитро Гольдич, заступник міністра курортів і туризму Криму. Це загрожувало кримінальним переслідуванням. Але до нього не дійшло. Досить скоро Дмитро Гольдич був убитий кілером. Цікаво, що його загибель сталася фактично на порозі будинку Андрія Сенченка. Трохи пізніше передчасно помер директор компанії «Крименерго» Кузін. З усіх бенефіціарів вексельної афери в живих залишився лише Андрій Сенченко. Під шум кривавих подій він втік до Швейцарії. Сидячи по той бік кордону, Сенченко повідомив: його політична сила, яка переслідувала благородні цілі, перетворилася на злочинне угрупування.

До цього часу ходять чутки, що замовником убивств є сам Андрій Сенченко.

У 2018-му році політик увійшов до російського списку санкцій.

Статок

У 2013-му році прибуток Андрія Сенченка склав 26019189 грн. На його банківських рахунках зберігається 109066,93 грн. Політику належить житлоплоща 162.4 кв. м. Він також володіє двома автомобілями: Land Rover Defender і Porsche Cayenne Turbo.

Фото й відео

G:\Работа\2018\my.ua\2019\1 январь\15-18\15\Андрей Сенченко.jpg

Дата народження
01 листопада 1959
Країна
Україна
Соцмережі