Дата народження
08 січня 1975
Країна
Україна
Соц.мережі
Дмитро Добкін

Біографія

Дмитро Добкін - уродженець Харкова, де народився в 1975 році. Старший брат політика Михайло Добкін є представником «Партії Регіонів» і депутатом від сучасного «Опозиційного блоку». Добкін-молодший - професійний юрист. Закінчив Національний університет внутрішніх справ у рідному Харкові.

Кар'єра

Професійна і політична діяльність Дмитра Добкіна пов'язана з його старшим братом  Михайлом. На початку 90-х майбутній політик працював реалізатором, пізніше став директором «Укрторгінвесту». У 2000-х роках Дмитро Добкін займався бізнесом у рідному Харкові. Керував структурами «Ніка» і «Орбіта плюс».

Неодноразово обирався до Харківської обласної ради. Представляв «Партію регіонів» і відстоював інтереси старшого брата.

Досягнення

Дмитро Добкін стає народним депутатом за результатами парламентських виборів у кінці 2012 року. Знову стає членом парламенту в 2014 році. Представляє «Опозиційний блок». Дмитро Добкін працює в парламентському комітеті з аграрних питань.

Чутки і скандали

Дмитро Добкін відкрито звинувачується у вживанні наркотиків. У 2015 році в залі засідань Верховної Ради було зроблено запис, де чітко видно, як нардеп йде за колону, а пізніше повертається в зал з виразом обличчя, характерним для осіб, які вживали «порошки».

Політика неодноразово заставали за «дивною» поведінкою і часто бачили неадекватним. Дмитра Добкіна відкрито називають наркоманом в деяких ЗМІ, а також в соціальних мережах.

Сам нардеп і його старший брат категорично заперечують ці звинувачення і заявляють, що його дивна поведінка викликана «переживаннями» за країну і регіон.

Джерела з оточення Дмитра Добкіна стверджують, що він багато років залежний від важких наркотиків. Неодноразово проходив курси лікування, проте безуспішно.

Ще один скандал за участю Добкіна-молодшого стався, коли він розповів журналістам про те, що полює у Львівській області. При цьому, нардеп стверджував, що він і його друзі люблять переодягатися в нацистську форму.

Також з'являлася інформація про підкуп Дмитром Добкіним виборців на його «рідному окрузі». Тоді за цим фактом було порушено кримінальну справу, яку так і не довели до суду.

Статки і джерела доходів

Дмитро Добкін декларує великі активи, отримані за час ведення бізнесу. Нардеп заявляв, що володіє житловою площею розміром  1136 квадратних метрів, а також винним погребом.

Також Добкін-молодший володіє п'ятьма авто і причепом. Політик має птахофабрику, вартістю понад 5 мільйонів гривень. Також володіє колекцією швейцарських годинників, зброєю та ювелірними виробами. Дмитро Добкін володіє акціями на суму 19,6 мільйонів гривень. Всього за результатами 2017 року нардеп заробив майже 1 мільйон гривень. Кошти отримані за рахунок заробітної плати депутата, а також в якості спадщини.

Особисте життя і сім'я

Дмитро Добкін перебуває у шлюбі з Оленою Добкіною. Подружжя виховує двох синів.

Фото і відео

Дата народження
08 січня 1975
Країна
Україна
Соц.мережі