Дата народження
21 жовтня 1967
Країна
Україна
Соцмережі

Український журналіст, телеведучий, політик. Головний редактор газети «Бульвар Гордона», керівник інтернет-видання «ГОРДОН». Депутат Київської міської ради.

Біографія

Дмитро Ілліч Гордон народився 21 жовтня 1967 року в Києві. Вища освіта – інженер-будівельник. Два роки служив в радянській армії.

Кар'єра

З другого курсу почав працювати журналістом в газеті. Перші інтерв'ю, які робив Дмитро Гордон, були з кумирами дитинства і юності – футболістами Леонідом Буряком та Ігорем Бєлановим.
Дмитро Гордон ще студентом писав в «Спортивній газеті», «Молоді України» та інших виданнях.
До середини 1990-х років працював у «Вечірньому Києві», «Київських відомостях» та «Всеукраїнських відомостях».

Досягнення

У 1995 році вирішив створити свій проект. Ним став тижневик «Бульвар». Через 10 років до назви «Бульвар» Гордон додав своє прізвище. Під такою назвою журнал виходить і зараз. На сьогодні «Бульвар Гордона» − одне з найбільш популярних видань в Україні. Дітище журналіста виходить також в декількох країнах Європи, Ізраїлі та США. У 2013 році був запущений інтернет-журнал «Гордон». Крім того, Дмитро Гордон веде телепередачі.
У період з 2014 по 2016 рік був депутатом міської ради Києва.

Чутки і скандали

Дмитра Гордона суд зобов'язав виплатити півмільйона гривень за використання в його виданні матеріалів «Експрес-газети».
Дмитро Гордон створив цілий Центр нетрадиційної медицини. У своїх виданнях журналіст рекламував різних екстрасенсів і цілителів. Часто видавця атакували позовами і скаргами, в яких називали цих цілителів аферистами. У 2012 році Центр нетрадиційної медицини був закритий.
У Київській міськраді виявився єдиним депутатом, який проголосував проти перейменування Московського проспекту на проспект Бандери.

Статки і джерела доходів

Востаннє декларацію подавав після того, як пішов з київської міської ради. Згідно з поданою декларацією, Дмитро Гордон є власником 14 квартир в столиці України. Земельних ділянок в Київській області у журналіста п'ять. Офісів і інших нежитлових приміщень в Києві у екс-депутата 22 об'єкти.
Журналіст любитель дорогих годинників. У нього їх задекларовано цілих шість штук. Є три автомобілі – Lexus, Mercedes і BMW.
Дохід від здачі в оренду нерухомості приніс йому 6,5 мільйона гривень. Ще 7,5 мільйона гривень Дмитро Гордон отримав у подарунок від своєї дружини.

Особисте життя і сім'я

Дмитро Гордон написав п'ять десятків книг і випустив сім музичних альбомів. Пристрасний любитель футболу і театру.
Дмитро Гордон був двічі одружений. Нинішня дружина Олеся Бацман – головний редактор інтернет-видання «Гордон». У журналіста шестеро дітей. Найстарший син Ростислав народився в 1992 році, наймолодша Аліса – в 2016.

Фото і відео


Дата народження
21 жовтня 1967
Країна
Україна
Соцмережі