рейтинги
рейтинги
18 грудня, вівторок
Ашберн
Вхід
Дата народження
27 червня 1972
Країна
Росія

Український військовий, політичний журналіст і популярний блогер. Народний депутат України від партії «Народний фронт». Координатор групи «Інформаційний спротив», одружений.

Біографія

Народився в місті Чита (зараз Забайкальський край, Російська Федерація), 27. 07. 1972 року. Сім'я переїжджала за батьком - військовослужбовцем. Так, дитинство пройшло в Німеччині (НДР), а молоді роки - в Україні (Житомирська область, м. Бердичів). Там же закінчив політехнічне училище.

У 1995 році Дмитро Борисович Тимчук випустився з Львівського вищого військово-політичного училища. Правда, за даними ЗМІ, це училище було розформовано в 1993 році. Є інформація, що останні роки навчання провів у Києві.

З 1995 по 1997 рік пройшов службу в армії, у військах ППО.

Кар'єра

Ще під час навчання почав співпрацювати з газетою військ ППО і «Главкомом» Національної гвардії України.

У 1997 році після армії Дмитро Борисович Тимчук пішов працювати в штаб Національної гвардії. Працював там до 2000 року, після чого перевівся до Міністерства Оборони, де прослужив 12 років.

З 2008 року очолює Центр військово-політичних досліджень (неурядова організація).

У 2014 році став координатором «Інформаційного опору» (займається контрпропагандою). У тому ж році Дмитро Борисович Тимчук був обраний до Верховної Ради за списком «Народного фронту».

З 2017 року - військовий пенсіонер, офіцер запасу.

Досягнення

У Верховній Раді Дмитро Борисович Тимчук зареєструвався членом комітету з питань національної безпеки і оборони.

Також входить до групи міжпарламентських зв'язків з Монголією, Іраком, Японією, Китаєм, Чехією, Угорщиною та Литвою.

Член Національної спілки журналістів України.

Відомий як «лідер думок» - кількість підписників, які відстежують його повідомлення, досягла 242 тисяч.

Чутки і скандали

В рамках контрпропаганди відомий спотворенням фактів про реальний стан справ на фронті. Традиційно завершував доповідь словами «Втрат немає».

У травні 2014 року було замішаний в скандалі з поширенням неправдивих даних про бойові дії біля Карлівки (Мар'їнський район).

Статки і джерела доходів

У 2013 році купив квартиру в Києві. Дивно, але квартиру в 56 кв.м. сім'я Тимчук - а нерухомість записана на дружину - примудрилася придбати всього за 15 тисяч доларів США. Причому, спростовуючи статистику про зростання вартості нерухомості в Києві з 2013 року, квартира втратила в вартості 1 300 гривень.

Автомобіль Mitsubishi Outlander (2011 року випуску) записаний на дружину.

Судячи з декларації, живуть з дружиною виключно на зарплату. Причому Анна Тимчук при окладі в 800 гривень на місяць примудрилася задекларувати 4000 доларів США.

Особисте життя і сім'я

Одружений. Дружина - Тимчук Ганна Олександрівна - до 2017 року була керівником компанії «Карго Трейл». У червні 2017 року компанію було продано Агхаларову Рамілю Курбан Огли.

Фото і відео

 

Світлина від Dmitry  Tymchuk.

https://www.youtube.com/watch?v=c3041MqTi0IДата народження
27 червня 1972
Країна
Росія