рейтинги
рейтинги
13 листопада, вівторок
Ашберн
Вхід
Дата народження
20 лютого 1961
Країна
Україна
Соц.мережі
Геннадій Балашов

Український підприємець, політичний діяч, блогер, лібертаріанець. Народний депутат України III скликання. Одружений, 2 дітей.

Біографія

З'явився на світ в Дніпропетровську, 20. 02. 1961 року. Після школи відслужив в армії, в ВДВ Конотопа. Отримав диплом спеціаліста з економіки праці в 1985 році в Дніпропетровському держуніверситеті.

Кар'єра

Після завершення навчання знайшов місце в одному з НДІ Дніпропетровська і пробував різні варіанти заробітку.

Через три роки після закінчення університету зайнявся першим бізнесом - відкрив магазин вживаного одягу, який з друзями привозили з Москви. Ціни були доступними, оборот стабільним і незабаром Геннадій Вікторович Балашов став власником спочатку кооперативу «Союз», а в 1990-м - ПП «Веролла».

У 1992 році відомий як директор великого АТ «Москва» з персоналом 1000 співробітників. Підприємство також займалося продажем одягу. Торгівля велася в підземних переходах міста Дніпропетровська. Вгадавши в них вдалі торгові площі, Геннадій Вікторович Балашов скоро перетворив їх у модні торгові центри.

З 1993 року бере активну участь у громадському фонді «Центр Політичних Ініціатив» та навіть стає його президентом.

У 1997 році масштаб бізнесу виводить його на новий рівень і Геннадій Вікторович Балашов стає главою управління політики при міському виконавчому комітеті Дніпропетровська. Цілий рік він присвятив цій діяльності, після чого в 1998 році переїхав до Києва.

На виборах 1997 року проходив у Верховну Раду від Дніпропетровської області. Стає членом комітету Верховної Ради з питань фінансів і банківської діяльності.

Організовує в 1998 році і очолює партію «За красиву Україну» (пізніше, в 1999-му перейменовує в «Красиву Україну»). Рік з 2001 по 2002-ий входить до ради експертів при Президентові щодо внутрішньої політики. Сам вважає роки, проведені в політичній діяльності, втраченими, оскільки гроші не заробляв, а в основному витрачав Дніпропетровські запаси.

У 2002 році йде з офіційної політики в нерухомість - відкриває своє агентство "Липки". Займається нерухомістю урядового кварталу.

Після революції 2014-го року засновує політичну партію, слоганом якої стає «5.10» - це відсоток податків, пропонований Геннадієм Вікторовичем. 5% - податок з продажів і 10% - соціальний податок з бізнесу (на доходи).

Досягнення

У 1997 році в номінації «Ідея року» отримав нагороду «Людина року».

У співавторстві випустив книжку «Як стати авантюристом? Роздуми мільйонера».

Вів ряд передач, присвячених економіці, на радіо і телебаченні.

Блогер на Facebook з охопленням більш ніж 127 тисяч читачів і на Youtube з більше ніж 140 тисячами глядачів.

Нагороджений орденом «За заслуги» 3-го ступеня.

Чутки і скандали

З чуток, на першій хвилі приватизацій Геннадій Вікторович Балашов скуповував ваучери у населення під ЗАТ «ТЕКТ». Ця компанія до недавнього часу успішно працювала на фондовому ринку України, проте всі звернення вкладників за дивідендами залишалися незадоволеними. У 2010 році надійшла інформація про масові скорочення в компанії і про згортання діяльності. Саме за надходження від роботи цієї фірми, за повідомленнями ЗМІ, Геннадій Вікторович Балашов і зміг пройти в Парламент.

Статки і джерела доходів

Основне джерело доходу - орендні виплати з нерухомості центральних кварталів Києва.

Особисте життя і сім'я

Дружина - Наталія Балашова, музикант. У пари двоє дітей: Юлія (в заміжжі Кулагіна), Дар'я (2003 року народження). Є онучка Стефанія, 2014 р. н.

Фото і відео

Світлина від Геннадія Балашова.

https://www.youtube.com/user/GennadiyBalashovДата народження
20 лютого 1961
Країна
Україна
Соц.мережі