Дата народження
20 грудня 1959
Країна
Україна
Соцмережі
1110

Євген Червоненко

Біографія

Народився Євген Альфредович Червоненко в місті Дніпро. Навчався там же в інституті на інженера гірських машин.

Кар'єра

Після закінчення інституту Євген кілька років присвятив написанню дисертації. Потім, з 1986 по 1991 рік на професійному рівні займався автогонками (був членом радянської збірної, став майстром спорту СРСР, неодноразово був призером міжнародних чемпіонатів). У 1987 році заснував першу в Союзі команду, яка професійно займалася автогонками.

У 1994 році Червоненко стає гендиректором компанії "Рогань Ван Пур", а через рік - очолює підприємство "Україна Ван Пур". В цей же час входить в Український союз підприємців, головою якого пізніше і став. З 1997 по 2001 рік був президентом "Орлан" (компанія виробляє безалкогольні напої і займається вантажоперевезеннями).

В цей же період Євген Альфредович очолював Раду підприємців України при Кабміні, а також був радником Л. Кучми і народним депутатом.

Під час революції спонсорував передвиборчу кампанію В. Ющенка, а також очолював його охорону.

У 2005 році став міністром транспорту і зв'язку України. В цьому ж році змінив посаду міністра на посаду голови Запорізької ОДА. Потім повернувся до Києва, ставши 1-м заступником мера Леоніда Черновецького.

У 2011 році очолив Департамент авіації МНС України, після чого був помічником міністра (В. Балоги).

На сьогоднішній день Євген Червоненко веде бізнес і активно бере участь в політичних процесах країни.

Досягнення

Євген Альфредович - з юних років неодноразовий призер чемпіонатів Європи, Чемпіон України і майстер спорту СРСР міжнародного класу з авторалі. Ще при Союзі він став мільйонером, створивши компанію по вантажоперевезеннях "Транс-Ралі". Крім того, що Червоненко - успішний спортсмен і бізнесмен, він також активний політичний діяч.

Чутки і скандали

Політик не раз був учасником скандалів, які яскраво висвітлювалися в ЗМІ. Наприклад, в 2006 році він вдарив по обличчю прапорщика біля приймальні Віктора Януковича за те, що той не пустив його до прем'єр-міністра. У 2014 році на передачі ТСН він так посварився з журналісткою Тетяною Чорновіл, що вони обидва просто встали і пішли, зірвавши ефір. А зовсім недавно в ефірі телеканалу 112 (Україна) Є. Червоненко посварився з екс-депутатом І. Богословською, що та навіть спробувала дати йому ляпаса.

Статки і джерела доходів

На сьогоднішній день Євген Альфредович - олігарх, один з найбагатших людей України.

Особисте життя і сім'я

Був тричі одружений, зараз черговий раз в розлученні. Має двох доньок і сина.

Фото і відео

https://www.youtube.com/watch?v=AY4QpBVngWw

https://www.youtube.com/watch?v=PK_LpDxtVCs

Дата народження
20 грудня 1959
Країна
Україна
Соцмережі