Дата народження
10 листопада 1978
Країна
Україна
Соц.мережі
Ігор Луценко

Біографія

Ігор Луценко народився в столиці України 10 листопада 1978 року. Батьками майбутнього політика є медики. Випускник Києво-Могилянської академії. Ігор Луценко має ступінь магістра економіки.

Кар'єра

У 2000-х працює редактором в таких ЗМІ, як «Власть денег» і «Кореспондент». Пізніше переходить на сайт «Українська правда». Був редактором "Економічної правди" і ідеологом громадського руху "Збережи старий Київ".

Досягнення

Ігор Луценко стає відомим за часів «Євромайдану». Є комендантом табору протестувальників.

У заголовки всіх ЗМІ потрапляє в 2014 році, коли був викрадений невідомими разом з Юрієм Вербицьким. Ігор Луценко був знайдений живим і відносно здоровим, на відміну від Вербицького, який помер у результаті отриманих травм і стресу.

У 2014 році стає депутатом Київської міської ради від «Батьківщини». У мерії Луценко займається туризмом і культурою.

Протягом літа-осені того ж року Ігор Луценко проходить службу в батальйоні «Азов». Восени 2014 року стає народним депутатом від політичної сили Юлії Тимошенко.

Чутки і скандали

Ігор Луценко звинувачувався в тісних зв'язках з проросійським олігархом Дмитром Фірташем. За деякою інформацією, нардеп досі підтримує стосунки з мільярдером-втікачем.

Політик є пасинком колишнього глави Національного банку України Володимира Стельмаха. Ігор Луценко нібито має фінансові зобов'язання перед колишнім чиновником, винен йому гроші і «відпрацьовує» борг на своєму посту в парламенті.

Статки  і джерела доходів

Ігор Луценко декларував зарплату народного депутата, що перевищує 200 тисяч гривень. Також політик має дві квартири в Києві, дачу, автомобіль і мотоцикл. Заявляв, що має вклади в банках у розмірі 190 тисяч гривень та понад 300 тисяч гривень готівкою. Гроші були отримані під час роботи журналістом і за результатами відчуження власності. У 2014 році на рахунках Луценка з'явилися кілька мільйонів гривень, походження яких він так і не пояснив.

Особисте життя і сім'я

Ігор Луценко був одружений з Марією Лебедєвою. Дітей не має.

Фото і відео

Дата народження
10 листопада 1978
Країна
Україна
Соц.мережі