Дата народження
31 березня 1985
Країна
Україна
Соцмережі
986

Ігор Васильковський

Депутат ВР (ІХ скликання), підприємець

Дата народження:
31.03.1985 р.
Рідне місто:
Одеса

Ігор Васильковський відучився в трьох ВНЗ і отримав дві спеціальності: юриста і менеджера із зовнішньоекономічної діяльності.

У 2006-му році Васильковський влаштувався помічником слідчого. Через рік він перейшов на посаду оперуповноваженого. У тому ж 2007-му році Ігор Васильковський став заступником голови ради директорів «ПСГ «Камбіо-Інвест».
У 2014-му році він повернувся на оперативну службу до податкової структуру.
Уже у 2015-му році Ігор перекваліфікувався в члени наглядової ради «ПСГ «Камбіо-Інвест».

У 2019-му році Ігор Васильковський переміг на парламентських виборах в складі партії «Слуга народу». Васильковський представляє 139-й округ Одеської області.

Особисте життя

Ігор Васильковський перебуває у шлюбі. Ім'я його обраниці — Олена. У подружжя є донька Єлизавета.

Скандали

Завдяки чому Ігор Васильковський переміг на парламентських виборах — величезна загадка. Її масштаби значно збільшуються після знайомства з однією історією, яка трапилася з Васильковським напередодні виборів...

Отже, депутат Віталій Саутенков, який бере участь в боротьбі за парламентський мандат, зауважив, що конкурент Ігор Васильковський постійно ображає його у своїй агітації. Тому Саутенков вирішив запросити Васильковського на теледебати. Той спершу повідомив, що з таким, як Віталій говорити нема про що, але пізніше прийняв запрошення.

Крім двох кандидатів, на дебати прибутку їхні виборці.

Попри те, що обидва кандидати в нардепи є однолітками, 34-річний Васильковський поспішив заявити, що Саутенков за 28 років розікрав всю країну. Також Ігор не забув звинуватити Віталія в сепаратизмі. Васильковське хамство торкнулося також присутніх виборців.

Представник «Слуги народу» виявився неосвіченим у всіх питаннях, які йому задавали присутні громадяни. Однак Ігор пообіцяв, що вирішить проблему нестачі місць в Крижанівському дитячому садку. Він також зазначив, що був в цьому закладі, перевірив його технічний стан і прийшов до висновку: все погано. Ця заява викликала неприхований сміх присутніх. Штука в тому, що в Крижанівці немає дитячого садка.

Ігор Васильковський поспішив запевнити публіку, що часто буває в містах та селах Одеської області, тому добре знайомий з реаліями місцевих жителів. Він розповів, що в одному з сіл Великомихайлівського району він придбав 1,5 кг сала за 16 грн. Глядачі попросили уточнити назву села, де роздають сало практично задарма.

Васильковський продовжив, що є простим українцем, таким самим, як всі присутні. Тоді виборці поцікавилися, звідки у «слуги народу» 5 квартир і 9 автомобілів. Для підтвердження цих даних була представлена роздруківка декларації Ігоря Ігоровича. Той назвав документ фейком. Виборці пояснили, що цей фейк висить на офіційному ресурсі електронних декларацій. Васильковський попросив свого помічника зайти на сайт і перевірити. Коли дані підтвердилися, Ігор Васильковський видав риторичне: «Ну і що!».

Виборці дорікнули «слузі народу» у тому, що він володіє інформацією. Вони запропонували Ігорю почати з більш простих інстанцій, ніж верховний законодавчий орган. На це Васильковський повідомив, що в Парламенті йому дадуть «дорожню карту», яку він завізує і тоді почне вивчати проблеми громадян.

Кандидат від «Слуги народу» зазначив: підтримати на виборах повинні саме його, оскільки він представляє політсилу чинного Президента Володимира Зеленського.
Після цього Ігорю Васильковському передвиборчий штаб заборонив зустрічатися з виборцями.

У період передвиборчих перегонів портал «Думська» повідомив, що за Ігоря Васильковського агітує один із організаторів Антимайдану в Одесі Віктор Олійник. Цю фігуру помітили не тільки в агітаційному ролику Васильковського, але також на деяких зустрічах партії «Слуга народу».

Раніше Олійник був прихильником проекту «Новоросія». Він відправляв «тітушок» на київський Євромайдан. Після перемоги Революції Гідності він раптово став патріотом. Але його подальші нібито патріотичні дії стали предметом скандалів.

До всього цього слід додати, що Ігор Васильковський має не тільки українське, але також ізраїльське і болгарське громадянства. Про це повідомляється в ЗМІ.

Статок

Як свідчить декларація за 2018-й рік, на основному місці роботи Ігор Васильковський отримав 105.461 грн. Зайнятість за сумісництвом принесла йому ще 4375 грн. Дохід від здачі майна в оренду склав 65.568 грн.

Подружжю Васильковських належать 7 земельних ділянок, 6 квартир і житловий будинок. Автопарк Ігоря налічує 9 машин:

• «MAN 18.363» (2004 р. в.);
• «TOYOTA CAMRY» (2008 р. в.);
• «ГАЗ 33023» (2008 р. в.);
• «MERCEDES-BENZ L 508D» (1986 р. в.);
• «VOLKSWAGEN LT 45» (1991 р. в.);
• «МАЗ 5551» (1992 р. в.);
• «TOYOTA COROLLA» (2012 р. в.);
• «TOYOTA COROLLA» (2008 р. в.);
• «TOYOTA CAMRY» (2013 р. в.).

Фото й відео

Дата народження
31 березня 1985
Країна
Україна
Соцмережі